Basen, sauna, jacuzzi, parking w cenie pobytu!
W pełni wyposażone apartamenty z aneksami kuchennymi i łazienkami
Blisko do atrakcji turystycznych, można z obiektu ruszać na piesze wędrówki w góry

Apartamenty VIVA MARIA znajdują się na Krzeptówkach w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego, gdzie zachęcamy do spacerów oraz korzystania ze znajdujących się nieopodal tatrzańskich szlaków turystycznych np. Dolina Małej Łąki, Dolina Ku Dziurze. Spacerkiem do centrum Zakopanego jest ok. 20 minut.

DOJAZD DO VIVA MARIA:
Jadąc od Nowego Targu - wjeżdżając do Zakopanego przejeżdżamy (prosto) przez pierwsze rondo kompaktowe, na pierwszych i jedynych światłach jedziemy prosto, a następnie skręcamy w lewo na pierwszym rozjeździe, potem cały czas prosto ulicą Kościeliską. Po minięciu Sanktuarium na Krzeptówkach, za przystankiem skręcamy w prawo w ulicę Krzeptowskiego i tam ok. 200m. po prawej stronie znajduje się VIVA MARIA.

Drukuj

Super oferta

box1

Apartamenty położone w sąsiedztwie Giewontu i Butorowego Wierchu, na drodze do Doliny Kościeliskiej, Chochołowskiej i Doliny Małej Łąki, jak również całego Tatrzańskiego Parku Narodowego i głównych szlaków turystycznych.

 

czytaj więcej

O apartamencie 1A

box2

Apartament 1A (zielony) składa się z 2 pokoi: sypialnia TV LCD/DVD + pokój dzienny TV LCD + w pełni wysposażonym aneksem kuchennym, łazienką. Wieża stereo. Położony bardzo blisko basenu.

 

czytaj więcej

O apartamencie 1B

box3

Apartament 1B (pistacjowy) składa się z 1 pokoju: przestronny pokój, w pełni wysposażony aneks kuchenny, łazienka. TV, wieża stereo. Położony bardzo blisko basenu i tuz obok apartamentu 1A.

 

czytaj więcej